Sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Gizlilik İlkeleri

Sitemize girmiş olduğunuz bilgiler 3. şahıslar ile veya firmalar ile kesinlikle paylaşılmaz.
Kredi Kartı bilgileriniz ilgili banka kuralları gereğince direkt olarak banka sunucularına yönlendirilmektedir.
İsim, Telefon ve Adres bilgileri kargonuzu teslim alabilmeniz için gerekmektedir.
Her türlü sorularınız için iletişim kısmından mail atabilirsiniz.

 

GİZLİLİK POLİTİKASI
 
Sağlık Hizmetleri kullanıcıların web sayfamız üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, adı, soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.
Sağlık Hizmetleri işbu Gizlilik Politikası ve Mesafeli Satış Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Sağlık Hizmetleri kişisel bilgileri kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve Kampanya çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecektir.

 

Sağlık Hizmetleri kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.
 
Sağlık Hizmetleri kullanıcılara ve kullanıcıların web sayfamızın kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
Back to Top