Sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Şartlar & Koşullar

Web sitemizden 18 yaş altı kişilerin alışveriş yasalar gereği uygun değildir. Sitemizden alışveriş yapan kişilerin 18 yaş üstü olduğunu, (Hamile, Loğusaların kullanmamaları gerektiğini) sitemizden yapılan alışverişlerin tamamen kullanıcının sorumluluğunda olduğunu kabul edersiniz.
 
Web sitemizde yer alan bilgilerin bilgi amaçlı olup tedavi anlamında kullanılması önerilmez bu nedenle reçete'ye tabii olmayan bu ürün / ürünler ile ilgili doktorunuza başvurmanız gerektiğini ürün / ürünler ile ilgili yan etki görüldüğünde hemen doktorunuza başvurmanız gerektiğini kabul edersiniz.
 
Web sitemizde bulunan sadece (Ağız Yolu) ile alınan sağlık ürünlerimiz örneğin; zayıflama hapı, basur hapı, cinsel aktivelerinizde kullanılmak üzere almış olduğunuz hap/kapsüller kısaca tarım bakanlığı izni olan tüm ürünler tamamen (Doğal ve Bitkisel) olması açısından yan etkisi olmayacağını fakat her ne kadarda doğal ve bitkisel ürünler olsada bazı zamanlar kişiden kişiye değişebilen bazı yan etkiler yapabilmektedir.
Back to Top