Sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Teslimat Bilgileri

Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması kesinlikle ürün içeriğini bilmemektedir. Ürünleriniz hediyelik ürün olarak kargo poşetlerinde yollanmaktadır. Kutu üzerinde ürün içeriği ile ilgili bilgi bulunmamaktadır.Ürünleriniz isminize gönderildiğinden dolayı 3. kişiler teslim alamaz. İstendiğinde telefon ihbarlı olarak adresiniz yerine direkt kargo şubesinden de alabilirsiniz.
 
Ayın Gün Sevkiyat
 
08.00 ile 16.00 arası alınan tüm siparişleri eğer stok durumu müsait ise aynı gün yükleme değil ise ana depodan istenilip sipariş gününü takip eden 2.gün yükleme (kargodaki gecikmeler istisnadır)garantisi. Eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk çalışma gününde yüklenir.
 
Kargo ile teslimat
 
Gün içerisinde verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Siz ister paketinizi adresinize isterseniz kargonun herhangi bir şubesine isteyebilir ve ödemesini paketinizi alırken NAKİT veya Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.
 
Şehir içi Kurye ile aynı gün teslimat
 
08.00 ile 17.00 arası alınan tüm siparişler İstanbul içi aynı gün içerisinde kapınızda NAKİT olarak teslim edilebilmektedir.  (Not: Kredi Kartı Kullanılamaz.)
 
Ödeme Tipleri
 
1 - Kapıda Nakit Ödeme
2 - Kapıda veya Şubede Kredi Kartı ile Ödeme (World, Bonus, Axess, Maksimum, CardFinans)
3 - Online Kredi Kartına Taksit (World, Bonus, Axess, Maksimum, CardFinans)
4 - Banka Havalesi ile ödeme (Havale / EFT)
Back to Top